Hirdetés | 2017. október 29-november05-ig

2017.10.28 10:14

1.A missziós vasárnapi  perselyadomány 204 360 Ft volt, amelyet továbbítottunk,  az Egyházmegye felé. Köszönjük a hívek nagylelkű adakozását.

2.Hétfőn   1/4 5 - től ünnepélyes formában  imádkozzuk a  Rózsafüzért a Püspök templomban,

3.A héten első péntek reggel a Fogadalmi templomban 7 órától este a Zárda templomban fél 5 –gyóntatás. A Zárda templomban fél 5 –től csendes Szentségimádás.

4.Szombaton reggel fél 8 –kor első szombati szentmise a Zárda templomban.

5.Aki megoldotta aTAKI (találd ki) rejtvényünket, bedobhatja az erre a célra kitett ládikóba  főbejáratnál, sorsolás a november 5 –én a következő gitáros misén lesz, és akkor lehet elvinni a következő rejtvényt.

6.A sekrestyében kapható jövő évi kalendárium és forgatós falinaptár.

7.Kérjük jelezzék az újság és Adoremus előfizetők november 20-ig, hogy 2018 ban is kérik –e ? Ill. ha vannak újak is azok jelezzék. November 30 –ig be kell fizetni a december havi újságot és Adorémus díjat is.

8.Hirdetjük a miserendet Mindenszentek és Halottak napján:

9.Mindenszentek kötelező parancsolt ünnep, ezért több lehetőség is van a misén való részvételre.

Okt. 31. kedd   17.00 Zárda   előesti Mindenszentek mise

Mindenszenetek Nov.1. szerda

7,30  Püspök T

9.00 Fogadalmi

(Fél 11 – es szentmise nem lesz a Zárdában)

18.00 Fogadalmi

Halottak napja Nov.2. csütörtök

7,30 Belváros :A Belvárosi halottakért

10.00 Temetőkápolna : Az összes halottért

17.00  Zárda. A Külvárosi halottakért

Ne feledkezzünk meg a teljes búcsú lehetőségéről, amelyet felajánlhatunk Mindenszentek nyolcadában minden nap egy –egy halottunkért, amennyiben meglátogatjuk a temetőt, ezen kívül szükséges, a kegyelmi állapot a szentáldozás és a pápa szándékára való imádság.