Hirdetés |2018. április 8-15-ig

2018.04.07 15:20

1.Húsvét 2. vasárnapja/ma  az Irgalmasság ünnepe,ezárt az esti szenmise előtt  5 órakor Szentségimádást tartunk a Fogadalmi templom  a Jézus Szíve család közreműködésével.

2.Vasárnap/ ma, április 8 –án vannak a választások,kérjük,hogy a lelkiismeretünkre hallgatva azokra adjuk le szavazatainkat,  akik a keresztény értékekhez a legközelebb állnak. Fontos,hogy szavazatunkkal is kifejezzük a magyar hazához való hűségünket. Vasárnap az esti szentmisét, hazánkért,népünkért ajánljuk fel.

3.Május 1-jén avatjék boldoggá Szombathelyen  Brenner János atyát,akit fiatalon megyikoltak. Zarándokutat szervezünk Laci atya vezetésével Mohácsról is, korai indulással, kérjük, április közepéig jelezni a részvételi szándékot a plébánián 3000 Ft befizetésével. Köszönjük a püspökségnek a  belső pályázaton elnyert támogatást.

4.Megérkeztek a  Michalec Gábor könyvek,akik rendeltek, a plébánia irodájában átvehetik,3000 Ft ellenében.

5.Mivel a Fogadalmi templom felújítása a közbeszerzési eljárás miatt csúszik, ezért a vasárnapi misék előreláthatólag június közepéig, szokásosan a Fogadalmi templomban lesznek.

Ezért az első gyónás április 28 –án szombaton lesz és másnap vasárnap az első gyónók bemutatása a fogadalmi templombn a 9-es misén.

Az elsőáldozás május 27 –én lesz a Fogadalmi templomban a 9-es misében.Előtte való nap május 26 –án az elsőáldozók találkozója lesz Máriagyüdön püspök úr vezetésvel, ezért a  próbát előtte pénteken délután tartjuk.

6.A hétköznapi misék  április 9 –e után, amik a fogadalmi  templomban szoktak lenni, tehát csütörtökön du. 5 órakor és pénteken reggel fél 8- kor,  a Belvárosi templomban lesznek.

A szombati előesti misék továbbra is a Belvárosi templomban lesznek.

A most kedd reggeli fél 8-as szentmisét a püspök úr tartja az egyházmegye pajai részvételével a Belvárosi templomban.

Április 11-én, szerdán 10.00 órakor babaklub lesz a Közösségi Házban! Szeretettel várjuk a kisgyermekes családokat ölbéli játékokra, dalolásra!

Április 12-én, csütörtökön 17.00 órára várja a Kölyökklub a gyerekeket a Közösségi Házba!

Hétköznapi miserend  2018.április 9 –től

Hétfő: Püspök T:  17.00

Kedd :Belvárosi  7,30

Zárda : 17.00

Szerda:Belvárosi 7,30

Csütörtök: Belvárosi 17.00

Péntek: Belvárosi 7,30 : Halottakért

Szombat: Belvárosi  18.00 (előesti)

Zárda :  1. szombat  7,30

A vasárnapi misék változatlanok.