Hirdetés |2018. június 3-10-ig

2018.06.02 16:26

1.Megújítjuk a Plébániai Tanácsosok Testületét. Az első lépés, hogy vasárnap /ma esti mise utánig  ajánlószelvényt bedobjuk a ládikóba. A jelölést felnőtt koruak tehetik, vagyis 18 év felettiek, felső korhatár nincs, tehát az idősebb korosztály is jelölhet.

2.Pénteken  Jézus Szive ünnepén a rendes időben lesznek a szentmisék. Jézus Szíve Család szervezésében Szentségimádási óra lesz a Zárdába az esti mise előtt du. 4 órától.

3.Hirdetjük a testvéreknek, hogy jövő vasárnap június 10-én lesz az Antal napi sokac búcsú, és 17 -én két hét múlva a német nyelvű Antal búcsú a zárdában a fél 11-es mise keretében.

4.A Fogadalmi templomban a vasárnap esti misék július 1. vasárnapján lesznek utoljára felújítási munkálatok miatt.

Ezzel kapcsolatban tájékoztatás a Mohács Tv-n lesz látható szerda este a 7 órakor Híradóban.

Kérem mindekinek a felelősségteljes hozzállását, mert a hívek részéről felmerült igények nagy részben megvalósulnak. A felújítási tervek a megfelelő szakhatóságok által  jóvá vannak hagyva, miután megtörténik a közbeszerzési eljárás megkezdődik  a templom felújítása, több, mint 400 millió  Ft pályázati pénzből ill. püspökségi támogatással, amihez nekünk a harang árát kell hozzá tennünk, mert az nem számolható el a pályázatban. Kérem mindenkinek a jószándékát,bizalmát, főleg a templomba járó hívektől várható az egység építése és nem a széthúzás szítása.