Hirdetés | 2018. június 10-17-ig

2018.06.09 19:48

1.Közzétettük a leendő Plébániai Tanácsosok Testületének névsorát.

Jövő vasárnap ill. szombat este minden mise előtt vagy után, a Karitasz munkatársai segítségével, kaphatnak lepecsételt szavazócédulát, és azon a vasárnapon vagy a követező vasárnapra visszahozva dobhatják be szavazatukat a ládikóba. Szavazni 18 év felettiek szavazhatnak.

2.Hirdetjük a testvéreknek, hogy jövő vasárnap  a német nyelvű Antal búcsú a zárdában a fél 11-es mise keretében lesz.

3.Erős Anna megsegítsére majdnem 200 000 Ft jött össze. Köszönjük mindazoknak akik a perselybe dobtak vagy csekken ill. átutalással fizettek.

4.Évadzáró babaklub június 13-án, 10-kor a Közösségi Házban! Szeretettel várjuk az érdeklődőket.

5.Szombaton de. 10 órakor lesz Pécsen a diakónus és papszentelés. Imádkozzunk a szentelendőkért.

Ugyancsak szombaton  este a szentmise a Házashétvégések Te Deum miséje a Belvárosi templomban, utána agapé a plébánia udvarán.

6.Jövő vasárnap lesz a 9-es mise keretében a Boldog Gizella Katolikus Iskola ballagó és évzáró miséje. Az esti szentmisében pedig a Park Utcai Katolikus Iskola évzáró szentmiséje  lesz.

7.A Zárdában kedden az esti 5 órás  szentmisében tartjuk az Antal napi misét elővételezve, mivel másnap sokan Hercegszántóra mennek.

8.AKaritász kéri,hogy akinek van fölösleges és felajánlható emeletes ágya, akár több is, az jelezze a Karitászban vagy a plébánián,mert egy 6 gyerekes családnak szüksége lenne rá.