Hirdetés | 2018. március 11-18-ig

2018.03.10 08:03

1. Keddenként reggel 8–tól este 8 –ig Szentségimádási napunk van a Belvárosi templomban.

2.Találd ki rejtvény sorsolás,  jövő vasárnap a 9-es misében lesz

3. Nagyböjt péntekein keresztutat imádkozunk :A keresztút rendje:

Március 16-án Fogadalmi templom este 6 órakor a Szent Mónika Közösség

Március 23.-án a Fogadalmi templomban este 6 órakor: Házas Hétvége
Március 30.-án Nagypénteken  a Kálvárián.

4.Jövő vasárnap a perselyadományunkat a Szentföld katolikus templomainak javára ajánljuk fel.

5.Tanácsadótestületi gyűlés lesz a plébánián március 20-án jövő kedden este fél 7 –kor, amelyre szeretettel hívjuk és várjuk a tagokat. Téma a zárszámadás és a költségvetés. A meghívókat a plébánián vehetik át hivatali időben.

6. A testvérek figyelmébe ajánljuk :Március 13.-án  kedden este 7 órakor   a  Kossuth Filmszínházban( moziban) lesz egy színházi előadás Pilátus éjszakája címmel .Belépő jegy ára 1000. Ft. Megvásárolható a Tourinform irodában vagy a helyszínen. Az előadás előtt beszélgetés lesz az íróval és a rendezővel.

7.Keresztény könnyűzenei koncert Pintér Bélával és a Park Utcai Kicsinyek Kórusával, április 6 – án,  pénteken este 6 órakor az IC-ben.

Az esten fellép az iskola Kicsinyek Kórusa. A kórus több éve nagy szeretettel énekli Pintér Béla dalait. Húsvét öröme csendül meg a közel 90 énekes hangjában!
Szeretettel várjuk! Jegyek vásárolhatók Mohácson a Fecske Papírboltban és a Jumbó Póker (gyerekpóker) boltban!