Hirdetés | 2018. március 18-25-ig

2018.03.17 12:41

1.A mai vasárnapi a perselyadományunkat a Szentföld katolikus templomainak javára ajánljuk fel.

2.Keddenként reggel 8–tól este 8 –ig Szentségimádási napunk van a Belvárosi templomban.

3.Tanácsadótestületi gyűlés lesz a plébánián március 20-án  kedden este fél 7 –kor, amelyre szeretettel hívjuk és várjuk a tagokat. Téma a zárszámadás és a költségvetés.

4.Kérjük a hét folyamán azon betegek bejelentését a  plébánián, akik szeretnének  húsvétra gyónni, áldozni.

5.Találd ki rejtvény sorsolás,  vasárnap a 9-es misében lesz ,a mostani vihető a  mise után.

6. Nagyböjt péntekein keresztutat imádkozunk :A keresztút rendje:  Március 23.-án a Fogadalmi templomban este 6 órakor: Házas Hétvége
Március 30.-án Nagypénteken  a Kálvárián de. 10 órakor lesz.

7.Jövő vasárnap, Virágvasárnap a passióéneklés a 9 órás szentmisében lesz. Barkaszentelés minden mise elején lesz, kérjük hozzanak magukkal barkát.

8.A Boldog Gizella Katolikus Általános Iskola újra várja a leendő elsősöket és szüleiket. Ezúttal az iskola tornatermében lesz sportos foglalkozás. Időpont: március 21. szerda, 17 óra.

9.A Veled Tartok Egyesület újra nagy szeretettel várja keresztény tartalmú könyvekkel és játékokkal a Húsvétra, elsőáldozásra, bérmálásra ilyen jellegű ajándékokat keresőket

A könyvárusítás a fogadalmi templomban most és jövő vasárnap  a 9.00 valamint 18.00 órai misék után.

A könyvek mellett az április 6- ai Pintér Béla koncertre is vásárolhatók jegyek.